Дамски Ризи A

Article: 173527 LB A

Quality grade: A

Bag weight: 20 kg

Description: Дамски пролетни и летни ризи, блузи и синтетични потници с дебела презрамка.

Category: SKU: 173527

Description

Additional information

Weight 20 kg
Gender / Age

Season

, ,

Grade

Product Group